PL

Darmowa aplikacja, którą każdy ratownik może zainstalować w ciągu minuty na swoim telefonie.

 Zapis danych medycznych jest możliwy wyłącznie za pomocą smartfona z systemem Android.

Urząd Patentowy RP nr Z.485156

 

Jak to działa?

Aplikacja SmartICE jest inteligentnym narzędziem do odczytu i zapisu - za pomocą smartfona z systemem Android wyposażonego w NFC  - informacji o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach, kontaktach do najbliższych i danych osobowych  na nośnikach pamięci  takich jak "opaska ICE, bransoletka ŻYCIA, karta ICE, naklejka KOPERTA ŻYCIA".

Aplikacja nie korzysta z internetu co sprawia, że dane osobowe są w pełni bezpieczne, a po zamknięciu aplikacji zostają trwale usunięte z telefonu użytkownika. Możliwość edycji informacji zawartych w nośniku pamięci jest zabezpieczona hasłem.

Ułatw pracę służbom ratowniczym

Ratownicy medyczni bardzo często spotykają w swojej  pracy osoby, które ze względu na stan zdrowia nie zawsze są w stanie udzielić pełnej informacji służbom ratowniczym, nawet tak podstawowych jak imię i nazwisko.

Dzięki zainstalowanej aplikacji ratownik będzie mógł odczytać zawarte w Twojej opasce ICE lub Karcie ICE, niezwykle przydatne dane, takie jak: przebyte bądź obecne choroby, przyjmowane leki, uczulenia, a nadto: kontakty do Twojego lekarza prowadzącego  i osób najbliższych . Największą zaletą opaski i karty ICE  jest to,  że  zawsze możesz je mieć przy sobie . W sytuacji zagrożenia Twego zdrowia poza miejscem zamieszkania ratownik ma możliwość wykorzystania informacji, które zostały zapisane na nośniku pamięci. Co skraca czas zastosowania odpowiedniego leczenia.

Nasze opaski i karty ICE mogą służyć jako niezgubka dla dzieci przebywających na wycieczce lub wakacjach.

aplikacja pl

Aplikacja ratująca życie!!!!

Szybkie i pewne zastosowanie odpowiedniego leczenia w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia ma duży wpływ na efekt udzielenia pierwszej pomocy. Dane odczytane za pomocą aplikacji są bezcenne do podjęcia odpowiedniej decyzji. Co może uratować życie.

download appstore download gplay

Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju nośniki pamięci współpracujące z aplikacją, które mają zastosowanie w zależności od potrzeb i przeznaczenia .

Przejdź do oferty

  • 1-opaska.jpg
  • 2-karta.jpg
  • 3-brelok.jpg

Projekt: ENGRAVI

ml> ml>